EĞİTMENLERİMİZ

Eğitimler, alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir.
Uzman eğitmenlerimizin her biri, alanında başarılı ve ün yapmış isimlerdir.

Volkan Acar
Asi International Director

“Eğitimde lider olmak” mottosunu kendine amaç edinen Master Trainer Volkan Acar, uluslararası pilates eğitimlerini en üst düzey seviyelerde vermektedir. Avustralya Spor Enstitüsü Uluslararası Direktörü Acar, ASI / ASIC / IAF / AACI onaylı “Australia Sport Instute” sertifikalar vermenin yanı sıra, iyi bir eğitmen olmanın A’dan Z’ye tüm gereksinimlerini adaylarımıza en verimli biçimde doğrudan aktarır. Bir eğitimden daha fazlasına sahip olmak, alanında en prestijli eğitmen olmak istiyorsanız Master Trainerımız Volkan Acar’ın eğitimlerini sakın kaçırmayın!

Instagram
Gökhan Deliceoğlu
ASI Türkiye Eğitim Koordinatörü

Australia Sports Institute Türkiye Eğitim Koordinatörü, Gökhan Deliceoğlu Orta Doğu Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır. Daha sonrasında, Ankara Üniversitesi’nde aldığı eğitimleri başarıyla devam ettiren Deliceoğlu, 2020 yılında Doçent Doktor unvanı almıştır. Spor alanındaki akademik kariyerinin yanı sıra, başarılı bir futbol bilim adamı olan eğitmenimiz, sporu hayatının vazgeçilmez bir bütünü haline getirmiştir. Uzman eğitmenimiz, kurumumuz bünyesinde; fitness, kondisyonerlik ve personal trainer gibi alanlarda teori  ve uygulamalı eğitim hizmeti vermektedir.

Instagram
Seydi Ali Tunca
TVGF 5. Kademe Tek.Dir.
Instagram
Çağlar Soylu
Uzm. Fzt.

Alanında uzman eğitmenimiz Dr.Ögr.Üyesi Çağlar Soylu, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden fakülte ve bölüm birinciliği ile mezun oldu. Lisans mezuniyetinin ardından kariyerine akademik olarak devam ederek 2022 yılında Doktor unvanını almaya hak kazandı. 3 yıl boyunca Ankara Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’nde sporcuların hem performans değerlendirilmesinde, hem de rehabilitasyonda araştırmacı fizyoterapist olarak görev aldı. Kurumumuz bünyesinde omurga yapısı, spinal stabilizyon, kas mimarisi, omurga problemlerinde pilates gibi alanlarda teori ve uygulamalı eğitim hizmeti vermektedir.

Instagram
Öykü Yiğittekin
Pilates Master Trainer

Master Trainer eğitmenimiz Öykü Acar, uluslararası pilates eğitimlerini tüm seviyelere uygun olarak vermektedir. Öykü Acar, Avustralya Spor Enstitüsü onaylı; ASI / ASIC / IAF / AACI hamile pilates, pilates level 1-2-3-4 ve TCF Pilates Eğitmenlik belgelerine sahiptir. Branşındaki tüm soruların cevabını hem teorik hem de uygulamalı olarak en başarılı şekilde veren Master Trainer eğitmenimiz Öykü Acar ile eğitimlere katılmayı unutmayın!

Instagram
Gülşah Gözütok
Master Trainer
Instagram
Polat Yücel
ASI Master Trainer
Instagram
İrem Murdan Kalkan
Beslenme Uzmanı ve Diyetisyen
Ender Kaya
Uzm. Fzt.
Instagram
Süleyman Anbarcı
Pilates Master Trainer

Spor ile iç içe bir hayatı kendine temel edinen eğitmenimiz Süleyman Anbarcı, Spor Bilimleri Fakültesi’nde eğitimine devam ederken, uluslararası birçok eğitim kurumunda pilates, fonksiyonel antrenman, fitness branşlarında eğitim programlarına katıldı. Kariyerine profesyonel takımlarda kondisyonerlik ve bireysel antrenörlük yaparak devam eden eğitmenimiz, kurumumuz bünyesinde sizlere pilates, fonksiyonel antrenman, fitness, bireysel antrenörlük ve kondisyonerlik gibi alanlarda teori ve uygulama ile eğitim hizmeti vermektedir.

Instagram