Gizlilik Politikası

Mobil Uygulama Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları
 
Burada belirtilen gizlilik politikası ve kullanım koşulları; ASI Spor’un Google Play Store ve IOS App Store’da yayınlanan bütün mobil uygulamaları için geçerlidir. Bu uygulamaları mobil cihazınıza yükleyerek, bu metinde yer alan gizlilik politikasını ve kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Bu koşulları kabul etmiyorsanız bu uygulamaları mobil cihazınıza yüklemeyiniz.
 
Uygulamalarımızda, kullanıcılar tarafından satın almaların tanımlanabilmesi için Google ve Apple tarafından e-mail ve şifre ile üyelik istenmektedir. Bu hususlar dışında herhangi bir veri girişi bulunmamaktadır ve 3. taraflar ile paylaşım yapılmamaktadır.
 
Uygulamamız tarafından istenen/istenecek kullanım izinleri temel uygulama izinleri olup, herhangi bir veri paylaşımı amacıyla alınmamaktadır. Sadece uygulama kullanımında işlemlerin gerçekleştirilmesi için kullanılabilir.
 
İnternet Kullanım İzinleri, telefonunuzdan isteğiniz dışında bir bilgiyi transfer etmek için kullanılmaz. Verilen internet erişim izni sadece uygulama içerisinde dolduracağınız formlara ait veri transferi için kullanılmaktadır.
 
Uygulamalarımız, size ait herhangi bir kişisel bilgiyi toplamaz ve sizden bu yönde bir talepte bulunmaz.
 
ASI Spor, kaliteli ve yararlı uygulamalar yayınlamak için her zaman gereken özeni ve duyarlılığı gösterecektir. Buna rağmen, uygulamalarımızda yer alan içeriklerin beklentilerinizi karşılayacağı, size yararlı olacağı veya kesin doğru bilgiler içereceğine dair hiçbir taahhütte bulunmamaktayız. Uygulamaları olduğu gibi sunmaktayız. Bu sebeple, uygulamalarımızdan kaynaklı yaşanacak herhangi bir olumsuz durum için ASI Spor’un sorumlu tutamayacağınızı kabul etmektesiniz.
 
ASI Spor, bu uygulamaların güvenliği konusunda alınabilecek tüm önlemleri almak için gereken ölçüde çaba sarf eder ve Google Play Geliştirici Programı ve AppStore Politikaları sözleşmesi kapsamındaki yükümlülüklerini yerine getirir. Bununla birlikte; internet ve dijital ortamlar yeterli düzeyde güvenli alanlar değildir. Bu yüzden size yüzde yüz güvenli bir hizmet sunacağımız konusunda herhangi bir garantide bulunmamaktayız.
 
Uygulamalarımız sadece Google Play Store ve App Store’da yer almaktadır. Bu uygulamaların bizim bilgimiz dışında başka bir android yada IOS mağazasında yer alması durumunda, buradan yapılacak yüklemelerden ASI Spor sorumlu tutulamaz.
 
Bu uygulamalarda, üçüncü taraflara ait reklamlar ve linkler yer alabilir. Bu üçüncü taraflara ait reklamların ve linklerin niteliğinden, içeriğinden, güvenliğinden veya bunlardan kaynaklı oluşabilecek zararlardan ASI Spor’un sorumlu tutamayacağınızı kabul etmektesiniz.
 
Bu uygulamalarda yer alan sesli, yazılı ve görsel öğelerden ve yazılımlardan oluşan bütün içeriğe ilişkin her türlü telif hakkı ASI Spor’a aittir. Herhangi bir uygulamamızı veya bu uygulamaların telif haklarıyla korunan içeriğini; kopyalama, çoğaltma, yeniden yayımlama, parçalarına ayırma, tekrar kamuya sunma vb. eylemlerde bulunmayacağınızı kabul etmektesiniz.
 
Burada belirtilen koşullarla ilgili görüş ve önerilerinizi, australiasportsinstitute@gmail.com mail adresinden bize iletebilirsiniz.
 
ASI Spor; bu Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları metninde değişiklik yapabilir. Yapılan değişiklikler anında yürürlüğe girecektir. Değişiklik yaptığımız tarihi, “son güncelleme tarihi” olarak en alt kısımda belirtiriz.
 
Son güncelleme tarihi:
29.01.2022
Call Now Button