SALONLARIMIZ

Australia Sports Institute eğitmenlik eğitimleri veren 6 yıldır sektörde varlığını devam ettiren bir kurumdur. İstanbul ve Ankara başta olmak üzere bir çok ilimizde Personal Trainer, Pilates ve Fitness derslerimizin gerçekleştiği salonlarımız bulunmaktadır.

Ankara’da 2 farklı ASIGYM stüdyomuz bulunmaktadır. Bunlardan birinde; Personal Trainer, Atletik Performans ve Fıtness derslerimiz gerçekleşirken diğer stüdyomuzda ise Bireysel veya Grup olarak alabileceğiniz Pilates derslerimiz gerçekleşmektedir.

İstanbul’da Yeşilköy Dünya Ticaret Merkezi içerisinde ASIGYM stüdyomuz bulunmaktadır. Personal Trainer, Fitness ve Pilates e yönelik bireysel veya grup dersleri alabileceğiniz hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Her 3 stüdyo için 10 farklı eğitmen kadromuz bulunmaktadır. Tüm eğitmenlerimiz ASI bünyesinden alanında 4 Level eğitimler almış ve spesifik konular ile bunları desteklemiş eğitmenlerdir.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Call Now Button