EĞİTİMLERİMİZ

Hemen Kaydol!

FITNESS SERTİFİKA PROGRAMI

Fitness çok kapsamlı bir spordur. Bu sporu birçok farklı açılardan değerlendirerek, sizlere alanında uzman eğitmenlerimizle birlikte eğitim hizmeti sağlıyoruz.


Hemen Kaydol!

PILATES SERTİFİKA PROGRAMI

Pilates branşı kapsamındaki eğitimlerimiz; uygulamalı olarak gerçekleşmektedir. 3 gün boyunca uygulamalı olarak katılım sağlayacağınız programımızda mat,reformer ve tower olarak eğitimlerinizi tamamlarsınız.Temel hareketler uzman eğitmenler üzerinde uygulanırken, eğitim esnasında eğitmen adaylarının pratik yapması desteklenir ve gözlemlenir. Geri bildirimler uzman eğitmenler tarafından öğrenme esnasında paylaşılır.
Hemen Kaydol!

PERSONAL TRAINER SERTİFİKA PROGRAMI

Avustralya Spor Enstitüsü olarak, Fitness ve Pilates branşlarında belli bir yeterliliğe ulaşan bireylerin, çalıştıkları salonlarda personal trainer (bireysel antrenör) olarak çalışabilmelerini destekleyecek konularda bir eğitim planlıyor.

Hemen Kaydol!

ATLETİK PERFORMANS EĞİTİM PROGRAMI

Avustralya Spor Enstitüsü olarak bireysel ve takım sporlarında saha ve salon ortamında performans antrenörlüğü özellikle kondisyonerlik yapan kişilerin teorik ve uygulamalı bilgilerinin gelişimlerine destek vermek amacıyla eğitim planlamaktayız.


Hemen Kaydol!

EGZERSİZ UZMANLIĞI EĞİTİM PROGRAMI

Egzersiz Reçetesi/Antrenman Periyotlaması kapsamında Egzersiz Uzmanlığı, spor salonlarındaki egzersiz amaçlı katılan bireylere verilebilecek egzersiz reçeteleri ile müsabaka ya da yarışmaya katılacak sporcuların sezon içerisindeki antrenmanlarını periyotlamaya yönelik bilgiler içerir.

Hemen Kaydol!

SPINNING

Spinning grup halinde, müzik eşliğinde iç mekanda bisiklet egzersizi yapmak olarak tanımlanabilir. Antrenör karşısında yapılan spinning egzersizi sırasındaki temel amaç, kalp solunum direncini artırmak ve alt beden kaslarını çalıştırmaktır.
Hemen Kaydol!

FLY YOGA

Fly Yogaya yönelik verdiğimiz eğitimler, alanındaki birçok konuyu kapsamakta ve uygulamalı şekilde gerçekleşmektedir. Hem teorik hem de pratik uygulamalı olarak gerçekleşen eğitimlerimizin uygulama kısmı 2(iki) gün sürecek olup, her bir hareketin hamak üzerinde ayrıntılı gösterimi ve uygulaması uzman eğitmenlerimiz tarafından sizlerle birlikte yapılmaktadır.Hemen Kaydol!

EGZERSİZ BESLENMESİ EĞİTİM PROGRAMI

Farklı yaş ile cinsiyet gruplarına özgü beslenme alışkanlıklarının yanı sıra elit ve sedanter bireyleri içeren beslenme planlamaları verilecektir. Özellikle; sedanter ve sporcuların, iş hayatlarında ya da yarışma dönemindeki beslenmeleri ile salonlardaki üyelerin normal rutin hayatlarındaki beslenme alışkanlıklarına yönelik bilgiler verilecektir.
Hemen Kaydol!

ELECTRO MUSCLE STIMOLATION

Electro Muscle Stimulation (EMS), elektronik kas uyarım sistemi (cihaz) olarak bilinmektedir. Bu cihaz beyinden gelen sinyallerin aynısını dışardan sadece kaslarımıza göndererek kasılma seviyesini arttırmaktadır. EMS bir hareketi, gelen akım eşliğinde yaparak kasılmayı arttırıp o kasın gelişimini daha kısa sürede sağlamaktadır. Bu sayede sadece 20 dakika egzersiz yaparak, 3-4 saatlik bir antrenmanlı çalışma sağlanabilmektedir.
Call Now Button