HAKKIMIZDA

ASI KİMDİR?

Avustralya’da kurulan, 30 farklı ülkede var olan, köklü ve prestijli ASI’nin Türkiye ekibi olarak hizmet vermekteyiz. Australia Sports Institute & Fitness Academy olarak Pilates Method Alliance Gold üyesiyiz. Uluslararası tecrübelerimize dayanarak çıktığımız bu yolda, Ankara ve İstanbul başta olmak üzere, ülkemizin dört bir yanında, üst düzey eğitimler verdiğimizi söylemeden geçmek olmaz. Türkiye’de alanında donanımlı ve prestijli uzman eğitmenleri yetiştirdiğimiz konusunda oldukça iddialıyız!

Hiçbir şeye sınır koymamalısınız,

Ne kadar hayal ederseniz o kadar ileriye gidersiniz” mottosunu fazlasıyla içselleştirerek yapamayacağınız hiçbir şey olmadığını, kendi sınırlarınızı aştığınızda hayallerinizin çok daha ötesine geçebileceğinizi savunuyoruz. E haliyle sizi de hayallerinizin ötesine taşıyoruz.

“ŞİMDİ DEĞİLSE NE ZAMAN?”

NEDEN ASİ?

Australia Sports Institute olarak eğitimlerimizde Uluslararası Modülleri kullanarak eğitim kalitesini en üst düzeyde sunmaktayız. “Türkiye’nin en prestijli eğitmeni olmak istiyorum ama nasıl olabilirim, bilmiyorum” diyorsanız, ASI sizin için en doğru adres! Bizden almış olduğunuz eğitimle muhteşem bir eğitmen olabilirsiniz. Tabii imkanlarımız sadece bununla sınırlı değil. Eğitim sonunda alacağınız International Certificate Diploma Accreditation Card ve Sertifika ile yurtdışında da çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz. Kim istemez ki?

Institute’den başarı ile mezun olacağınıza hiç şüphemiz yok! Mezun olan eğitmen adaylarımıza staj imkanı ve ASI stüdyolarında iş imkanı sağlamayı da es geçmiyoruz tabii.. Eğer ASI’den mezunsanız fazlasıyla şanslısınız çünkü ASI ‘den mezun olan adaylar Türkiye’deki Spor merkezlerinde ‘eğitmen’ olarak çalışabilir ve kişisel eğitmenlik ( Personal Trainer ) yapabilirler.

KİMLER AİLEMİZE KATILABİLİR?

Elbette herkesi aramızda görmek isteriz!

Personal Trainer, Pilates, Fly Yoga, Atletik, Fitness, Ems, Egzersiz Beslenme, Egzersiz Uzmanlığı alanlarında uluslararası düzeyde en üst seviyede eğitmen olmak isteyen, ASIC,IAF,ASI onaylı sertifikam olmazsa olmaz diyen, kariyerini Türkiye sınırlarının ötesine taşımak isteyen, hiç olmazsa bizimle tanışmak isteyen herkesi bekleriz!

Call Now Button