ASSISTANT TRAINER

Pilates eğitimlerimiz Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Kocaaeli, Gaziantep ve Antalya illerimizde uygulamalı olarak gerçekleşmektedir. 4 gün boyunca uygulamaya ve pratiğe dayalı katılım sağlayacağınız eğitimlerimiz Perşembe-Cuma-Cumartesi ve Pazar günlerini kapsamaktadır.
Fitness eğitimlerimiz Ankara, İstanbul, Antalya ve online tercihleri ile gerçekleşmektedir. Uygulamalı olarak tercih etmeniz doğrultusunda Cuma-Cumartesi-Pazar günlerini kapsayacak şekilde uygulama ve pratiğe dayalı bir süreç geçirirsiniz.
Personal Trainer eğitimlerimiz online olarak gerçekleşmektedir. Online eğitimlerimiz Pazartesi’den Cuma’ya zoom programı eşliğinde katılım sağlayacağınız bir programdır.
Fonksiyonel Antrenman eğitimlerimiz online veya Antalya’da kamp olarak gerçekleşmektedir. 3 gün boyunca uygulamaya ve pratiğe dayalı katılım sağlayacağınız eğitimlerimiz Cuma-Cumartesi ve Pazar günlerini kapsamaktadır. Online eğitimlerimiz ise 3 gün boyunca zoom programı eşliğinde gerçekleşmektedir.

Fly Yogaya yönelik verdiğimiz eğitimler, alanındaki birçok konuyu kapsamakta ve uygulamalı şekilde gerçekleşmektedir. Hem teorik hem de pratik uygulamalı olarak gerçekleşen eğitimlerimizin uygulama kısmı 2 gün sürecek olup, her bir hareketin hamak üzerinde ayrıntılı gösterimi ve uygulaması uzman eğitmenlerimiz tarafından sizlerle birlikte yapılmaktadır. 

Sporcu beslenmesi programlarımız online olarak 5 gün boyunca zoom programı eşliğinde gerçekleşmektedir. Alanında uzman eğitmen kadromuzdan alacağınız eğitimlerimizde sporculara yönelik beslenme desteği sağlayabileceksiniz.

Call Now Button